3dtim logosu
3dtim logosu

ArıGözü Desi Ölçer

DÜNYANIN EN GÜÇLÜ DESİ ÖLÇER YAZILIMI

olan Volumizer’ı içerir

Benzersiz kolaylıkla desi ölçümü

ArıGözü desi ölçerler, cisimlerin desi bilgisini hesaplamak için en kolay yöntemi sunar. ArıGözü serisinin sunduğu eşsiz esneklikle, cisimlerin boyutlarını ölçmeye dakikalar içerisinde başlayabilirsiniz. Volumizer’ın arayüzü herkesin kullanmaya alışık olduğu akıllı telefonlardan esinlenerek tasarlanmıştır. Ölçüm sonuçlarını ve fotoğraflarını telefonunuzdan dahi görüntüleyerek takip edebilirsiniz.

Json temelli web servis: Client ve Sunucu modları

Hızlı ve kolay web arayüz

Sonuçları ve resimleri tarayıcınızdan görüntüleyin

RS232 bağlantı olanağı

Sonuçları Excel dosyası olarak bilgisayarınıza veya USB Disk'e kaydedin

Gerçek Hacmin Rakipsiz Gücü

ArıGözü desi ölçerler saniyenin 10’da 1’i sürede cisimlerin yüzeyini modeller. Desi bilgisine ek olarak gerçek hacim bilgisini kullanarak cisimlerin düzensizliği ve istifleme yoğunluğu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıca birden fazla kutularınızı aynı anda ölçerek toplu desi bilgisine de sahip olabilirsiniz ve böylece ölçüm hızınızı katlayarak tahmininizden daha fazla tasarruf sağlarsınız.

Tamamen Entegre

ArıGözü desi ölçerleri, diğer cihaz ve çevre birimlere bağlamak daha önce hiç olmadığı kadar hızlı ve kolay.

Zebra barkod yazıcılar, el tipi herhangi marka barkod okuyucular desteklenmektedir. Gelişmiş Volumizer API’yi kullanarak veya direkt arayüzden konveyörleri durdurup başlatabilir, buzzerdan ses çıkarabilir ve ışıkları kontrol edebilirsiniz. Volumizer API’nin MODBUS uzantısı ile kontrol edebileceğiniz cihazların limiti yok!

HDMI ile Monitör

Barcode Yazıcılar

Barcode Tarayıcılar

MODBUS: PLC; Konveyör Durdur/Başlat

Buzzer ve Işık