3dtim logosu

Desi ölçüm sistemlerinin e-ticarette önemi

E-ticaret & Hacim Ölçerler

Eğer bir e-ticaret işi yönetiyorsanız, her gün onlarca veya yüzlerce paket gönderiyorsunuz. Kargo giderleri, karlılığınızı direkt olarak etkileyen en önemli kalemlerden biridir. Peki, karınızı %40 artırmak istemez misiniz? Eğer cevabınız evet ise hacim ölçer temin edin ve deponuzdan çıkan her ürünün boyutlarını ölçmeye başlayın. BOYUT ÖNEMLİDİR! Eski nesil lazerli hacim ölçerlere göre BeeVision'nın maliyeti çok düşüktür ve böylece kısa sürede kara geçmenizi sağlar.

Rekabetçi ve karlı kalın

E-ticaret sektörü halen geniş bir potansiyel barındırmaktadır ve bununla beraber her geçen gün firmalar arası rekabet kızışmaktadır. E-ticaret firmaları karlılığını korumak için bütün giderlerini dikkatlice takip etmeli ve minimize etmelidir. Ölçüm tartım sistemleri ile kargo gidelerinizi kontrol altında tutun ve optimizasyonlar yaparak giderlerinizi azaltın.

Hesaplı

Desi ölçüm sisteminin maliyetlerinden ürkmeyin. 3 boyutlu kamera tabanlı desi ölçer olan BeeVision'nın çok kısa süre içinde maliyetini çıkaracağını size garanti ediyoruz. Elde edilen desi bilgisi ile paketleme, taşıma ve depo yönetiminde veriminizi artırabilirsiniz.