3dtim logosu

İster SAP ister başka bir ERP yazılım ile entegrasyon

Desi ölçerlerin veritabanınıza entegrasyonu

Ölçüm tartım sistemlerine geçiş sürecinde ilk akla gelen endişe halihazırdaki yazılımla entegrasyonun nasıl olacağıdır. Bu endişenin kaynağı aslında geçmişten kaynaklanmaktadır. Lazer tabanlı hacim ölçerlerin akıllı özellkleri bulunmamaktadır ve size basit bir şekilde desi bilgisini sağlamaktan başka bir işe yaramazlar. İşte bu yüzden verileri alıp sizin istediğiniz biçime sokan ve sizin yazılımınız ile konuşabilecek başka bir yazılım geliştirmeniz gerekmektedir. Bu gereksinim artık ortadan kalkıyor. BeeVision tam anlamıyla desi ölçer kullanıcılarının işini kolaylaştıracak şekilde tasarlandı. BeeVision ile ölçüm değerleri, sizin belirlediğiniz bir ağ adresindeki ERP yazılmınıza otomatik olarak gönderilir. Eğer sonuçları basitçe dosya olarak indirmek daha hoşunuza gidiyorsa, BeeVision sonuçları ağdaki bir klasöre EXCEL dosyası olarak kaydeder.

IoT: Web servis API

Artık nesnelerin interneti çağındayız. Buzdolabınız cep telefonunuz gibi diğer cihazlarla iletişim kurabiliyorken desi ölçeriniz neden kurmasın? BeeVision nesnelerin interneti standardlarına göre tasarlanmıştır ve diğer sistemler ile entegrasyonu olabildiğine kolaydır. Web arayüzünü kullanarak, cep telefonu veya tabletinizden ölçüm yapıp sonuçları indirebilirsiniz.

Sisteminize entegrasyon

BeeVision'nün web servis API ile bir kaç dakika içinde istediğiniz programlama dilinde yazılımınıza entegrasyon sağlayabilirsiniz. Gerekirse takımımız size bu konuda ücretsiz destek sağlar!