3dtim logo

HESAPLI VE AKILLI

PALET ÖLÇER

BEEVISION 272

İLETİŞİM
BeeVision 272 Palet Hacim Ölçer

BeeVision 272: paletler için hesaplı ve kolay hacim ölçer! Gelişmiş API ile anında entegrasyon.

STATİK PALET HACİM ÖLÇER

BeeVision 272 Hakkında

BeeVision 272 Pallet Dimensioner

OK  Düşük maliyetli palet desi ölçer

OK  Kolay ve hızlı kurulum

OK  Harici bilgisayar veya yazılım gerektirmez

OK  Basküller, barkod yazıcılar ve okuyucularla entegre olabilme yeteneği

OK  BeeHive bulut sistemi ile OCR ve konteyner optimazsyonu (Daha fazla bilgi)

Özellikler

OK  Düzenli veya düzensiz şekilli cisimlerin ölçümü

OK  Yenilikçi 3 boyutlu görüntüleme teknolojisi sayesinde düşük maliyet

OK  Ethernet, WiFi, RS232 üzerinden gelişmiş API ile veri iletimi

OK  Süper Hızlı: 0.5 sn ölçüm süresi

OK  El tipi barkod okuyucu, baskül ve API ile tetikleme seçenekleri

OK  Ölçüm sonuçlarını ve görüntülerini dahili olarak saklama

BeeVision 272 Palet Boyut Ölçer
Teknoloji 3B Görüntü İşleme
Ölçülebilir Nesneler Düzenli veya Düzensiz Şekilli Cisimler ve Paletler
Hassasiyet ±2 cm (0.78 inch)
Entegrasyon Arayüzü Web Service, RS232, Excel-readable (XML) Dosya Çıktısı (Ethernet veya Wi-Fi aracılığı ile)
Portlar Ethernet, USB, RS232, HDMI, Wi-Fi
Ürün Çıktısı Genişlik, Uzunluk, Yükseklik, Ağırlık, Boyutsal Ağırlık, Gerçek Hacim
Çalışma Gerilimi 12 V (adaptör ile 220V)
Ortalama Akım 2 A
Çalışma sıcaklığı 5 ° C - 40 ° C
Malzeme Alüminyum
Ürün Boyutları 300mm x 220mm x 91mm
Ölçülebilir En Küçük Nesne Boyutları 30cm x 30cm x 30cm (12in x 12in x 12in)
Ölçülebilir En Büyük Nesne Boyutları 240cm x 240cm x 240cm (94in x 94in x 94in)
Ürün Ağırlığı 35.0 kg
Toplam Paket Ağırlığı 50 kg
Toplam Paket Boyutları 100cm x 50cm x 60cm
Genel Sorular

Talebiniz ile ilgili info@beevision.ai adresine e-posta gönderin. Lütfen ölçmek istediğiniz en küçük ve en büyük nesne boyutunu, nesne türünü ve uygulama türünü (statik veya dinamik) bildirin.

Banka havalesini kabul ediyoruz. Banka hesap numaramız teklifle birlikte verilir.

BeeVision desi ölçerler size benzersiz bir esneklik sunar. Ölçüm sonuçlarını bilgisayarınıza bir Excel dosyası olarak indirebilirsiniz. Volumizer kullanıcı arayüzünde sonuçlara göz atabilirsiniz. RS232 üzerinden veya Ethernet üzerinden web servis iletişimi ile sonuçları alabilirsiniz. Tek bir yazılım kurmanıza gerek yoktur, her ayar tarayıcınızdan değiştirilebilir.

BeeVision cihazınıza uzaktan erişim yazılımı ile donatılmıştır. BeeVision'ınıza bağlanabilir ve size rehberlik edebiliriz.

BeeVision API ile! Tek yapmanız gereken BeeVision cihazınız ile web servis bağlantısı kurmak, veri istemek ve yanıt almaktır. Bunu herhangi bir programlama dilinde çok hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Ekibimiz, ihtiyacınız olduğunda size örnekler vermekten mutluluk duyar. BeeVision cihazları istemci olarak davranabilir ve sonuçları veritabanınıza otomatik olarak gönderebilir.

BeeVision 272 : Palet Desi Ölçer
BeeVision 272 ile beraber teslim edilenler aşağıda belirtilmiştir.

> 2 x BeeVision 272 Hacim Ölçer Kafası ve alüminyum profil
> Güç adaptörü
> Bağlantı Braketi
İstediğiniz yere monte edebilir ve cihazı birkaç saniye içinde kalibre edebilirsiniz. Şimdiye kadarki en kolay kullanıma sahip hacim ölçer!
BeeVision 272 çoğu durumlarda yeterlidir. Ancak BeeVision 272 ile halen ölçüm alanında kör noktalar kalabilir. Eğer paletleriniz çok şekilsiz ve tam anlamıyla bir kapsama alanı istiyorsanız, BeeVision 272 tercih etmelisiniz. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçiniz.

Teslim süresi satın aldığınız ürün sayısına göre değişebilir. Tek bir BeeVision 170P için genellikle 10 gündür.

BeeVision 272 sistemi size kurulu teslim edilir. Kendiniz kurulum gerçekleştirmek isterseniz, kurulum rehberini takip edebilirsiniz.

Patentli 3D ölçüm teknolojimiz sayesinde, kalibrasyon olabildiğince basittir. Başka ekipmanlara veya uzman personel gerekmez. Tek yapmanız gereken cihazı ölçüm yüzeyine aşağı bakacak şekilde monte etmek, bir monitöre bağlamak veya cihazı kontrol etmek için tarayıcınızı kullanmak ve daha sonra Kullanım Kılavuzunda açıklanan tek tıklamalı kalibrasyon yöntemini takip etmektir. Daha fazla bilgi için Dökümanlar sayfasına gidin.

Sadece bir kere! BeeVision hacim ölçerin konumunu değiştirmediğiniz sürece yeniden kalibre etmeniz gerekmez.

EVET! BeeVision hacim ölçlerler tartılar ile birlikte çalışmak üzere tasarlanmıştır. Ağırlık verilerini ölçeklendirmeden ölçere beslemek için RS232 bağlantısını kullanabilirsiniz. Tartı ve BeeVision arasında işbirliğine ince ayar yapmak için birçok özellik vardır.

Evet. Bir Zebra marka barkod yazıcısını USB yoluyla bağlarsanız BeeVision doğrudan ölçüme özgü barkodları veya etiketleri basabilir. Diğer barkod yazıcılar için lütfen bizimle iletişime geçin.

Hayır, uzaktan bile ölçümleri kalibre etmek veya gerçekleştirmek için BeeVision'ın web arayüzünü kullanabilirsiniz. Bir monitör kullanmak isterseniz, BeeVision'ın HDMI çıkışına bağlanabilir ve cihazı da kontrol edebilirsiniz. Kolay kullanım için monitör tavsiye edilmektedir.

Evet, tarayıcının USB kablosunu BeeVision'a takın ve hazırsınız. Operatöre daha iyi işlem yapma süresi sağlamak için barkod tarama olayı ile boyut ölçümü arasında bir gecikme ayarlayabilirsiniz.

BeeVision 272 ve 274 paletler gibi büyük nesneleri ölçmek için optimize edilmiştir. Öte yandan BeeVision 270, orta büyüklükteki kutuları ölçmek için tasarlanmıştır. BeeVision 274'de 4 adet kamera bulunmaktadır ve paletin 3 boyutlu görüntüsünü her tarafından kör nokta kalmaycak şekilde oluşturmaktadır. BeeVision 272 daha hesaplı bir çözüm olarak sunulmuştur, eğer paletleriniz çok şekilsiz değilse BeeVision 272 tercih edebilirsiniz.

BeeVision statik hacim ölçerler çoklu tetikleme seçeneklerini destekler: manuel, otomatik, el tipi tarayıcı, ölçek ve API üzerinden. Manuel tarama ile, kullanıcının "Ölç" düğmesine basması gerekir. Otomatik tetikleme modunda, ölçüm alanındaki her nesne otomatik olarak ölçülür. Barkod tarayıcı tetikleme ile kullanıcı bir barkod tarar ve bir ölçüm tetiklenir. Ölçek tetikleme modunda, bağlanan ölçeğe bir nesne yerleştirildiğinde bir ölçüm tetiklenir.

ÜRÜN HAKKINDA SORULARINIZ MI VAR?

İletişim
Contact