3dtim logo

HESAPLI VE AKILLI

PALET ÖLÇER

BEEVISION 170P

İLETİŞİM
BeeVision 170P Palet Ölçer

1 Renk Kamerası

2 3Boyutlu Kamera

3 Dayanıklı Alüminyum Gövde

4 Wifi Bağlantısı

BeeVision 170P: paletler için hesaplı ve kolay hacim ölçer! Gelişmiş API ile anında entegrasyon.

STATİK PALET HACİM ÖLÇER

BeeVision 170P Hakkında

BeeVision 170P Palet Hacim Ölçer

OK  Düşük maliyetli palet ölçer

OK  Kolay kurulum

OK  Harici bilgisayar veya yazılım gerektirmez

OK  Basküller, barkod yazıcılar ve okuyucularla entegre olabilme yeteneği

OK  Ölçüm sonuçlarını ve görüntülerini dahili olarak saklama

Özellikler

OK  Düzenli veya düzensiz şekilli cisimlerin ölçümü

OK  Yenilikçi 3 boyutlu görüntüleme teknolojisi sayesinde düşük maliyet

OK  Ethernet, WiFi, RS232 üzerinden gelişmiş API ile veri iletimi

OK  Süper Hızlı: 0.5 sn ölçüm süresi

OK  El tipi barkod okuyucu, baskül ve API ile tetikleme seçenekleri

OK  BeeHive Warehouse Intelligence Platform ile entegre çalışma

BeeVision 170P Palet Desi Ölçer
Teknoloji 3B Görüntü İşleme
Ölçülebilir Nesneler Düzenli veya Düzensiz Şekilli Cisimler, Paletler
Hassasiyet ± 2 cm
Entegrasyon Arayüzü RS232, Web Servis API, FTP, Excel ile okunabilir (XML) Dosya Paylaşımı
Portlar Ethernet, USB, RS232, HDMI, Wi-Fi
Ürün Çıktısı Genişlik, Uzunluk, Yükseklik, Ağırlık, Boyutsal Ağırlık, Gerçek Hacim
Çalışma gerilimi 12 V (birlikte verilen adaptörü kullanırken 220V)
Ortalama Akım 2 A
Çalışma sıcaklığı 5 ° C - 40 ° C
Malzeme Alüminyum
Ürün Boyutları 300mm x 220mm x 91mm
Minimum Nesne Boyutları 50cm x 50cm x 50cm
Maksimum Nesne Boyutları 200cm x 200cm x 240cm
Ürün ağırlığı 6.0 kg
Toplam Paket Ağırlığı 7.75 kg
Toplam Paket Boyutları 40cm x 32cm x 28cm
Genel Sorular

Talebiniz ile ilgili info@beevision.ai adresine e-posta gönderin. Lütfen ölçmek istediğiniz en küçük ve en büyük nesne boyutunu, nesne türünü ve uygulama türünü (statik veya dinamik) bildirin.

Banka havalesini kabul ediyoruz. Banka hesap numaramız teklifle birlikte verilir.

BeeVision desi ölçerler size benzersiz bir esneklik sunar. Ölçüm sonuçlarını bilgisayarınıza bir Excel dosyası olarak indirebilirsiniz. Volumizer kullanıcı arayüzünde sonuçlara göz atabilirsiniz. RS232 üzerinden veya Ethernet üzerinden web servis iletişimi ile sonuçları alabilirsiniz. Tek bir yazılım kurmanıza gerek yoktur, her ayar tarayıcınızdan değiştirilebilir.

BeeVision cihazınıza uzaktan erişim yazılımı ile donatılmıştır. BeeVision'ınıza bağlanabilir ve size rehberlik edebiliriz.

BeeVision API ile! Tek yapmanız gereken BeeVision cihazınız ile web servis bağlantısı kurmak, veri istemek ve yanıt almaktır. Bunu herhangi bir programlama dilinde çok hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Ekibimiz, ihtiyacınız olduğunda size örnekler vermekten mutluluk duyar. BeeVision cihazları istemci olarak davranabilir ve sonuçları veritabanınıza otomatik olarak gönderebilir.

BeeVision 170P : Palet Ölçer Sensör
BeeVision 170P ile birlikte kutuda teslim edilenler:

> BeeVision Hacim Ölçer Kafa
> Güç Adaptörü
> Bağlantı Braketi
İstediğiniz yere monte edebilir ve cihazı birkaç saniye içinde kalibre edebilirsiniz. Şimdiye kadarki en kolay kullanıma sahip hacim ölçer!
% 99'unda tek hacim ölçer yeterlidir. Ters T şekilli bir nesne, kör noktaları örtmek için iki boyutlandırıcı gerektirebilir. Yük boyutuna ek olarak palet boyutunu ölçmek isterseniz, çift BeeVision 170s öneririz. Daha fazla bilgi için lütfen dokümanlar kısmındaki Kullanım Kılavuzuna bakın.

Teslim süresi satın aldığınız ürün sayısına göre değişebilir. Tek bir BeeVision 170P için genellikle 3 gündür.

BeeVision montajı oldukça kolaydır. Takmak için 4 vida deliği vardır. Ayrıca BeeVision hacim ölçerleri endüstri standardı sigma şekil profillerine monte etmek için kullanılabilecek basit bir bağlantı braketi de sunuyoruz.

Patentli 3D ölçüm teknolojimiz sayesinde, kalibrasyon olabildiğince basittir. Başka ekipmanlara ve hatta dama tahtası gerekmez. Tek yapmanız gereken cihazı ölçüm yüzeyine aşağı bakacak şekilde monte etmek, bir monitöre bağlamak veya cihazı kontrol etmek için tarayıcınızı kullanmak ve daha sonra Kullanım Kılavuzunda açıklanan tek tıklamalı kalibrasyon yöntemini takip etmektir. Daha fazla bilgi için İndirilenler sayfasına gidin.

Sadece bir kere! BeeVision hacim ölçerin konumunu değiştirmediğiniz sürece yeniden kalibre etmeniz gerekmez.

EVET! BeeVision hacim ölçlerler tartılar ile birlikte çalışmak üzere tasarlanmıştır. Ağırlık verilerini ölçeklendirmeden ölçere beslemek için RS232 bağlantısını kullanabilirsiniz. Tartı ve BeeVision arasında işbirliğine ince ayar yapmak için birçok özellik vardır.

Evet. Bir Zebra marka barkod yazıcısını USB yoluyla bağlarsanız BeeVision doğrudan ölçüme özgü barkodları veya etiketleri basabilir. Diğer barkod yazıcılar için lütfen bizimle iletişime geçin.

Hayır, uzaktan bile ölçümleri kalibre etmek veya gerçekleştirmek için BeeVision'ın web arayüzünü kullanabilirsiniz. Bir monitör kullanmak isterseniz, BeeVision'ın HDMI çıkışına bağlanabilir ve cihazı da kontrol edebilirsiniz.

Evet, tarayıcının USB kablosunu BeeVision'a takın ve hazırsınız. Operatöre daha iyi işlem yapma süresi sağlamak için barkod tarama olayı ile boyut ölçümü arasında bir gecikme ayarlayabilirsiniz.

BeeVision 170P, paletler gibi büyük nesneleri ölçmek için optimize edilmiştir. Öte yandan BeeVision 270, orta büyüklükteki parselleri ölçmek için tasarlanmıştır. Ölçüm aralığı dışında ürünler arasında fark yoktur.

BeeVision statik hacim ölçerler çoklu tetikleme seçeneklerini destekler: manuel, otomatik, el tipi tarayıcı, ölçek ve API üzerinden. Manuel tarama ile, kullanıcının "Ölç" düğmesine basması gerekir. Otomatik tetikleme modunda, ölçüm alanındaki her nesne otomatik olarak ölçülür. Barkod tarayıcı tetikleme ile kullanıcı bir barkod tarar ve bir ölçüm tetiklenir. Ölçek tetikleme modunda, bağlanan ölçeğe bir nesne yerleştirildiğinde bir ölçüm tetiklenir.

ÜRÜN HAKKINDA SORULARINIZ MI VAR?

İletişim
Kontakt İkon